آگوست 3, 2021
نحوه پذیرش دانشگاه روسیه در سال ۲۰۲۱

نحوه پذیرش دانشگاه روسیه در سال ۲۰۲۱

کشور روسیه در سال های اخیر شرایط مناسبی راجهت اعزام دانشجو به روسیه و تحصیل در آن کشور فراهم کرده است. دانشجویان برای تحصیل پزشکی در روسیه بسیار مشتاق هستند . مخصوصا برای پذیرش دانشگاه روسیه و تحصیل دندانپزشکی در روسیه تعداد زیادی متقاضی وجود دارد که قبل از هر چیزی باید با شرایط و هزینه تحصیل در روسیه را بررسی می کند.
جولای 31, 2021
تحصیل دندانپزشکی روسیه

برخی از مهم‌ترین دانشگاه‌های دندانپزشکی روسیه

در سال های اخیر اعزام دانشجو به روسیه بسیار مورد توجه دانشجویان قرار گرفته است به خصوص تحصیل دندانپزشکی در روسیه و تحصیل پزشکی در روسیه با استقبال زیادی مواجه شده است . دراین میان یکی از گزینه های بسیار خوب برای تحصیل دندانپزشکی در روسیه دانشگاه دندانپزشکی سماشکو است که یکی از دانشگاه های پیشرو در این زمینه به شمار می رود.
جولای 31, 2021
شرایط اخذ اقامت روسیه در سال 2021

شرایط اخذ اقامت روسیه در سال 2021

از آنجا که کشور روسیه یکی از کشورهای مطرح در آسیا و اروپا است،اقامت روسیه یکی از گزینه‌هایی است که این روزها،با اعزام دانشجو به روسیه پر رنگ‌تر جلوه می‌کند. اما باید بدانید که به چه صورت می‌توانید مجوز اقامت روسیه را دریافت نمایید. آیا با تحصیل پزشکی در روسیه قادر به دریافت مجوز اقامت هستید یا فقط از طریق ویزای کاری روسیه قادر به دریافت اقامت هستید
جولای 28, 2021
تحصیل در رشته پزشکی برای ایرانیان در کشور روسیه

تحصیل در رشته پزشکی برای ایرانیان در کشور روسیه

از آنجایی که پذیرش تحصیلی در روسیه نسبت به سایر کشورها بسیار راحت‌تر است، امروزه تقاضای دانشجویان برای تحصیل پزشکی در روسیه بسیار زیاد شده است. یکی از علت های علاقه به تحصیل در روسیه برای ایرانیان نیز به معتبر بودن دانشگاه های این کشور و مدرک تحصیلی که ارائه می شود بستگی دارد . دانشجویان با مراجعه به مراکز اعزام دانشجو به روسیه می‌توانند علاوه بر استفاده از کیفیت بالا و مزایای تحصیل در روسیه، بعد از تحصیل نیز بتوانند ویزای کاری روسیه را دریافت کنند. در این مقاله شما را دانشگاه های معتبر برای تحصیل در روسیه برای ایرانیان اشاره خواهیم کرد.
جولای 13, 2021
همه چیز درباره ویزای کاری روسیه

همه چیز درباره ویزای کاری روسیه

اگر قصد اقامت در روسیه را دارید یکی از روش‌های آن از طریق کار است. پس باید ویزای کاری روسیه را کسب کنید.از طریق این ویزا می‌توانید خانواده خود را به روسیه بیاورید و فرزندان‌تان می‌توانند در هر رشته‌ای که مایل باشند تحصیل در روسیه کنند حتی می‌توانند به تحصیل دندانپزشکی در روسیه بپردازند و سال‌های سال در این کشور زندگی کنند. با داشتن ویزای کار روسیه علاوه بر استفاده از مزایای تحصیل در روسیه، می‌‍توانید به سهولت اخذ ویزای شینگن اروپا را تسهیل نمایید. در این مقاله شما را با مزایا و شرایط اخذ ویزای کاری روسیه بیشتر آشنا خواهیم کرد.
ژوئن 29, 2021
بورس تحصیلی روسیه را چطور دریافت کنیم

بورس تحصیلی روسیه را چطور دریافت کنیم؟

در شرایطی که قصد تحصیل در روسیه را دارید و دارای معدل خوبی هستید می توانید مدارک خود را برای دریافت ویزای تحصیلی روسیه و استفاده از بورس تحصیلی روسیه ارسال نمایید تا بدین وسیله بتوانید کمک هزینه تحصیل در مسکو را دریافت نمایید و بتوانید شرایط تحصیلی ایده آلی داشته باشید . در این مقاله شما را با شرایط دریافت بورس تحصیلی روسیه بیشتر آشنا خواهیم کرد.
ژوئن 27, 2021
علت علاقه دانشجویان برای تحصیل پزشکی در روسیه چیست؟

علت علاقه دانشجویان برای تحصیل پزشکی در روسیه چیست؟

روسیه یکی از بزرگترین کشورهی جهان با داشتن دانشگاه های معتبر در رشته های مختلف مانند پزشکی ، دندانپزشکی ، هنری و... و با داشتن امکانات بی نظیر در جذب و اعزام دانشجو به روسیه بسیار موفق عمل کرده است. مخصوصا دانشجویان برای تحصیل پزشکی در روسیه به این کشور پهناور مهاجرت می کنند. دانشگاه پزشکی سن پترزبورگ یکی از این مقاصد تحصیلی به شمار می رود. یکی از علت های اصلی این امر هزینه تحصیل در مسکو است که بسیار مقرون به صرفه تر از کشورهای اروپایی است. در این مقاله بیشتر درباره تحصیل پزشکی در روسیه صحبت خواهیم کرد.
ژوئن 26, 2021
ویزای روسیه چیست؟ معرفی انواع آن

ویزای روسیه چیست؟ معرفی انواع آن

گام نخست برای برنامه‌ریزی سفر به روسیه ،چه برای اعزام دانشجو به روسیه باشد یا برای آشنایی با فرهنگ وتاریخ آن کشور و یا آشنایی با نظام آموزشی روسیه، تحقیق و دریافت ویزای روسیه است. برای هر منظوری که قصد مهاجرت به روسیه را داشته باشید باید بدانید که ویزاهای متعددی بر اساس قصد شما وجود دارد مثلا ویزای تحصیلی ، ویزای توریستی و... دراین مقاله شما را با انواع ویزای روسیه آشنا خواهیم کرد.
ژوئن 21, 2021
مزایای تحصیل در روسیه

مزایای تحصیل در روسیه

امروزه با اعزام دانشجو به روسیه و از آنجایی که این کشور شرایط بسیار خوبی برای تحصیلات و دریافت ویزای تحصیلی فراهم می کند، بسیاری از دانشجویان علاوه بر استفاده از مزایای تحصیل در روسیه، از طریق مهاجرت تحصیلی نیز قادر به مهاجرت به روسیه پهناور می باشند.